Założenia systemu GstarCAD

Główne cechy i założenia programu GstarCAD

Programy do wykonywania rysunków technicznych od lat wykorzystywane są przez specjalistów i projektantów. Takie komputerowe programy stanowią bowiem wielką pomoc, a także ułatwienie dla codziennej pracy takich osób. Jednym z ciekawszych wariantów jest program GstarCAD, który prezentuje bardzo wysoki stopień zaawansowania. Jednocześnie program ten jest łatwy w obsłudze, a także niezwykle intuicyjny, dlatego też praca w takim oprogramowaniu to sama przyjemność.

Głównym założeniem programu GstarCAD jest pomoc projektantom w tworzeniu rysunków technicznych. Podstawowe narzędzia i współpraca z różnymi nakładkami branżowymi gwarantują nie tyko skuteczne działanie, ale także szybką i sprawną pracę. Co ważne program GstarCAD zapewnia także wielką dokładność i precyzję co jak wiadomo w przypadku projektów jest niezwykle istotną kwestią. Kupując program GstarCAD klient otrzymuje wieczystą licencję co jest rozwiązaniem bardzo korzystnym. Program ten oferuje bardzo ciekawe opcje takie jak chociażby bloki dynamiczne. W skrócie jest to po prostu wygodne zarządzanie niektórymi elementami takimi jak przykładowe elementy elektryczne czy hydrauliczne. Porównywanie rysunków czy wyodrębnianie danych to także funkcje i opcje proponowane przez GstarCAD.

Pozytywną cechą programu GstarCAD jest bez wątpienia jego cena, która jest tak naprawdę tania i niezwykle konkurencyjna. Dodatkowo na uwagę zasługuje także fakt, iż program idealnie radzi sobie z plikami w różnych formatach co znacznie ułatwia pracę projektanta.

Więcej opcji tworzenia szyku (Array Options)

Konwerter plików DWG (DWG Convert)

Kreskowanie na spód (Hatch to back)