O systemie GstarCAD

sprzedanych licencji

Czym charakteryzuje się program GstarCAD?

Ręczne projektowanie i wykonywanie rysunków technicznych już dawno zostało zastąpione przez ciekawe narzędzia i programy komputerowe. Takie zachowanie przyniosło bardzo wiele korzyści, na których czele stoi precyzja, dokładność jak też sprawność i dynamika pracy. Programy komputerowe takie jak GstarCAD skierowane są do wszystkich projektantów bez względu na ich doświadczenie. Program ten jest bowiem bardzo intuicyjny, a także daje dostęp do przeróżnych narzędzi i funkcji stąd też wykonanie projektu nie wymaga posiadania specjalistycznych umiejętności.

Program GstarCAD idealnie sprawdza się zarówno w przypadku doświadczonych jak i dopiero początkujących projektantów. Głównym założeniem tego oprogramowania jest pomoc w wykonywaniu rysunku technicznego. Jednak ten profesjonalny program to nie tylko podstawowe narzędzie pracy, ale także bardzo zaawansowane i innowacyjne rozwiązanie. GstarCAD wyróżnia się przede wszystkim szeroką ofertą dodatkowych opcji i możliwości.

Program obsługuje popularne formaty, dlatego też jest on kompatybilny z różnymi plikami, a to znacznie ułatwia pracę projektanta. Na uwagę zasługuje także przyjemny i intuicyjny interfejs, który nie wymaga przeprowadzania specjalnego szkolenia. Program jest łatwy w obsłudze, dlatego każdy może sobie z nim świetnie poradzić. Ciekawą opcją jest dostęp do innowacyjnych funkcji, których na próżno szukać w pozostałych programach do projektowania.
Przykładem mogą być:

• tabele powierzchni
• automatyczne warstwy
• przyrost wartości atrybutu

Dzięki takim funkcjom projektowanie jest jeszcze przyjemniejsze, a przede wszystkim sprawniejsze i bardziej dokładne.