Główne funkcje systemu GstarCAD

Największe zalety programu GstarCAD

Dość ciekawym rozwiązaniem związanym z pracą projektantów jest oprogramowanie GstarCAD, które to daje szereg możliwości każdemu profesjonaliście, a nawet amatorom. Otóż program ten skierowany jest nie tylko do doświadczonych projektantów, ale idealnie sprawdza się także w rękach tych dopiero początkujących. Oprogramowanie posiada wiele zalet, które omówiono dokładnie poniżej.

Program GstarCAD posiada wiele ciekawych opcji i zaawansowanych funkcji. Oczywiście jest on pod pewnymi względami podobny do starszych lub konkurencyjnych programów dzięki czemu nauka jego obsługi nie trwa zbyt długo. Oprócz dostępu do podstawowych narzędzi i opcji GstarCAD daje możliwość dokładniejszego i bardziej precyzyjnego wykonywania rysunku technicznego.
Wszystko to dzięki dostępności do funkcji takich jak chociażby:

• automatyczne warstwy
• przyrost wartości atrybutu
• porównywanie rysunków
• bloki dynamiczne

Takie innowacyjne podejście pozwoliło ekspertom stworzyć ciekawy i godny uwagi program, który zyskuje bardzo dużą popularność. Jego zaletą jest wieczysta licencja oraz tania cena. Program ten prezentuje bardzo dużą wydajność, a także intuicyjny interfejs co czyni go naprawdę ciekawym rozwiązaniem. Co ważne GstarCAD współpracuje z różnymi profesjonalnymi nakładkami branżowymi co jeszcze bardziej poprawia komfort pracy, a także sprawność wykonywania rysunków technicznych. Praca z formatami DWG/DXF to sama przyjemność. Innowacyjne narzędzia, zaawansowane opcje, a także łatwa obsługa to tylko kilka z najważniejszych zalet i atutów tego programu.